Yükleniyor...
About

Doğal Yağları Anlamak...

Badem Yağı: Yaşlanmayı geciktirici etkisi sayesinde, pahalı bakım kremlerine servet yatırmanıza gerek kalmayacak. Az bilinen faydalarından bir diğeri, göz altındaki koyu halkları azaltması. Mucizevi nemlendirici etkisiyle de makyaj temizlemek ve çatlak dudaklarınızı onarmak için birebir. Hindistan Cevizi Yağı: Aknelerin iyileştirme sürecini hızlandırır. Aynı şekilde siğillerinizin tedavisi için de birebir. Hücre yenileyici özelliğiyle cildin doğal ışıltısını yerine getirir. Limon Yağı: Siyah noktalarla başınız beladaysa limon yağı sizin için biçilmiş kaftan. Gözeneklerinizi derinlemesine temizleyerek siyah noktalardan ve sivilce izlerinden kurtulmanızı sağlar. Biberiye Yağı: Yüzünüzdeki şişliklerin ve yorgunluk belirtilerinin hafiflemesine yardımcı olur. Anti-aging için üretilen kozmetik ürünlerinin çoğunda biberiye yağı bulunur. Neden ham maddesini kullanmak varken kozmetik ürüne para yatırasınız ki? Kayısı Çekirdeği Yağı : Cildinizi yağlandırmadan güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar. Güneş kremi ihtiyacına son! A ve E vitaminleri bakımından zengindir. Cildin elastikiyetini artırarak gerginlik hissini ortadan kaldırır.

Lavanta Yağı: Uçuklara 1 damlası bile yeterli. Güneş yanıkları içinse, su ile 1 damla lavanta yağını karıştırmanız lazım. Emin olun yoğurt sürmekten daha etkili bir sonuç elde edeceksiniz! Aynı şekilde böcek ve arı sokması durumunda da lavanta anında kaşıntıyı alır. Jojoba Yağı: Güneşlenme ve tıraş sonrası balmları yerine jojoba yağını kullanabilirsiniz. Ciltteki rahatlatma etkisini fark edeceksiniz. Gül Yağı: Cildi sıkılaştırıp yaşlanma etkilerini yavaşlatırken anti bakteriyel özelliğiyle de cildi bakteri ve mikroplara karşı da korur. Buğday Yağı: Hücre yenileyici etkisi nedeniyle güneşten dolayı oluşan leke ve çillerle savaşmanız için doğru bir tercih olacak. Havuç Yağı: Hintliler ve Yunanlılar tarafından yıllardır kullanıldığını belirtmeden geçmeyelim. Aynı şekilde Çağla Şikel’in de yıllardır bronzluğunu korumak için havuç yağı kullandığını biliyor muydunuz? İçerdiği melanin sayesinde kalıcı bronzluk ve ışıltılı bir ten sağlar. Hint Yağı: Bu yağ, kan akışınızı artırmak için mükemmel bir araçtır. Bu durum cildinizin elastikiyetini artırmaya yardımcı olur. Ayrıca gözlerinizin altında oluşan torbalardan kurtulmanızı sağlar. Ayrıca kaşlarınızın ve kirpiklerinizin uzamasını uyarır.


MURAT NURAY...
Doğal Yağ Üreticisi

Parlak ve mükemmel görünen bir cilt elde etmek için cildinize iyi bakmanız gerekir. Sıklıkla unutulan en iyi güzellik sırlarından biri, cildinize iyi bakmak için doğal yağlar kullanmaktır. Bu yağlar sabunlarımızın içinde, sizlerle